Mūsų vizija

„Capital City Group“ veiklai keliame ambicingus tikslus. Mūsų vizija – tapti profesionaliausia atvira investuotojams nekilnojamo turto ir atsinaujinančios energetikos projektų vystymo bendrove Lietuvoje.

Mūsų misija

Šio strateginio tikslo sieksime keldami aukščiausius kokybės standartus sau ir įgyvendindami „Capital City Group“ misiją: kurti vertę investuotojams, klientams, darbuotojams bei visuomenei.

Vertybės

- Išmintingi sprendimai

Rinkoje esame jau daugiau kaip 15 metų, todėl sukauptos žinios ir patirtis leidžia greitai bei efektyviai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių rinkos situacijų ir įgyvendinti net pačius sudėtingiausius projektus. Kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su klientais ir partneriais suburta profesionalų komanda veikia siekdama išlaikyti aukščiausius standartus.

- Kryptingas veržlumas ir inovatyvumas

Savo darbe visuomet matome galutinį tikslą ir jo siekiame. Ieškome inovatyvių sprendimų ir judame pirmyn kartu su naujausiomis tendencijomis ir technologijomis.

- Vieninga komanda

Pagrindinė vertybė ir stiprybė – santykis su parteriais ir komanda, kurioje kiekvienas atsiskleidžia ir jaučiasi savimi. Vertiname kiekvieną komandos narį, o bendravimą įmonės viduje grindžiame tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu.

- Ilgalaikė perspektyva

Vystome tvarius projektus ir jaučiamės socialiai atsakingi už tai, ką kuriame. Veikiame siekdami kurti prasmingus, pridėtinę vertę kuriančius ir ilgaamžiškus projektus, kurie bus vertinami ir tolimoje ateityje.