Veikla

Capital City Group – tai nekilnojamo turto ir atsinaujinančios energetikos investicinė bendrovė, dirbanti Lietuvos ir užsienio rinkose. Mūsų veiklos pagrindas – investuojant nuosavas lėšas ir pritraukiant privačius investuotojus, įgyvendinti įvairaus pobūdžio komercinės ir kitos paskirties projektus.

Veiklą pradėjome dar nuo 2006 m. nekilnojamo turto valdymo ir projektavimo srityse, tuomet pradėjome investuoti į nekilnojamo turto projektus. Buvome įvertinti partnerių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tad jau po kelių metų, 2010 m., pradėjome dirbti su užsienio rinka. 2020 m. įmonė pradėjo veikti atsinaujinančios energetikos srityje.

Mūsų darbas – įgyvendinti visą projekto ciklą: ieškome patrauklių investicinių galimybių, kuriame koncepciją, pritraukiame finansavimą, suburiame projektavimo ir statybos partnerius, koordinuojame projekto vystymą iki pat jo užbaigimo, esant poreikiui atliekame nuomininkų ir pirkėjų paieškos, pastato priežiūros bei administravimo funkcijas.

NT objektų plotas

Investicijų vertė

Mūsų vizija

„Capital City Group“ veiklai keliame ambicingus tikslus. Mūsų vizija – tapti profesionaliausia atvira investuotojams nekilnojamo turto ir atsinaujinančios energetikos projektų vystymo bendrove Lietuvoje.

Mūsų misija

Šio strateginio tikslo sieksime keldami aukščiausius kokybės standartus sau ir įgyvendindami „Capital City Group“ misiją: kurti vertę investuotojams, klientams, darbuotojams bei visuomenei.

Vertybės

- Išmintingi sprendimai

Rinkoje esame jau daugiau kaip 15 metų, todėl sukauptos žinios ir patirtis leidžia greitai bei efektyviai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių rinkos situacijų ir įgyvendinti net pačius sudėtingiausius projektus. Kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su klientais ir partneriais suburta profesionalų komanda veikia siekdama išlaikyti aukščiausius standartus.

- Kryptingas veržlumas ir inovatyvumas

Savo darbe visuomet matome galutinį tikslą ir jo siekiame. Ieškome inovatyvių sprendimų ir judame pirmyn kartu su naujausiomis tendencijomis ir technologijomis.

- Vieninga komanda

Pagrindinė vertybė ir stiprybė – santykis su parteriais ir komanda, kurioje kiekvienas atsiskleidžia ir jaučiasi savimi. Vertiname kiekvieną komandos narį, o bendravimą įmonės viduje grindžiame tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu.

- Ilgalaikė perspektyva

Vystome tvarius projektus ir jaučiamės socialiai atsakingi už tai, ką kuriame. Veikiame siekdami kurti prasmingus, pridėtinę vertę kuriančius ir ilgaamžiškus projektus, kurie bus vertinami ir tolimoje ateityje.

Mūsų komanda

Ieva Šukienė

Administratorė

+370 612 06660

info@ccg.lt

Andrėja Kenstavičiūtė

Projektų vadovė

a.kenstaviciute@ccg.lt

Justė Stasiūnienė

Vyr. buhalterė

fin@ccg.lt

Mindaugas Zaremba

Valdybos narys, atsakingas už įmonės plėtrą, strategiją ir naujų projektų vystymą

z.mindaugas@ccg.lt

Gediminas Rimkus

Valdybos narys, atsakingas už atsinaujinančios energetikos vystymą ir projektus

g.rimkus@ccg.lt

Algimantas Zaremba

Valdybos narys, direktorius atsakingas už įmonių veiklą

a.zaremba@ccg.lt

Vladimir Čemiakin

Įmonės turto priežiūros vadybininkas

v.chemyakin@ccg.lt